Dizajnové omietky, Da Vinci Martin
Dizajnové omietky, Da Vinci Martin

Ešte nie tak dávno boli k dispozícii len obmedzené farebné varianty omietok, prípadne si ich majiteľ namiešal sám podľa vlastných preferencií. Majiteľ tak mal stenu jednoducho natretú istým odtieňom fabry. A potom prišli dizajnové omietky…

Čoraz viac ľudí, ale chce vo svojom dome alebo kancelárii kus originálu – niečo, čo visí na stene iba jemu.
Originalita je aj o pocite vyjadriť jedinečnosť, vlastné preferencie a pocity. Častokrát nám píšu klienti, ktorí majú presnú predstavu, čo chcú. Upútala ich dáka inšpirácia. Našli si na internete niečo a túžia to mať u seba.

Poznáte to – keď 2 ľudia robia to isté, nie je to to isté. Tak isto to platí aj pri dizajnových omietkach alebo stierkach. Ani pri tej najväčšej snahe, nebude výsledok rovnaký. Má to ale výhodu. Budete majiteľmi jedinečného vzoru, ktorý nikde inde na svete nenájdete.

Dizajnová stierka je prostriedkom na vyjadrenie vašej osobnosti. 

Vzhľadom k tomu, že steny tvoria väčšinu povrchu v miestnosti, majú obrovský potenciál ovplyvniť náladu a atmosféru prostredia.

Aké sú možnosti?

Jedným slovom – nekonečné. Imitácia dreva, betónu, kameňa, kovu, abstraktné vzory? Žiadny problém. Nebojte sa stierok, ktoré sú plastické a mierne vystupujú do priestoru. Vytvárajú tak impozantnejší zážitok, ktorý sa umocní pri dopade prirodzeného alebo umelého svetla.

Nemusíte sa obmedzovať len na zvislé steny. Prekrásne vzory si pokojne môžete umiestniť aj na strop. 

Aký je postup?

Človek si môže kúpiť najdrahšie kladivká, dlátka a taliansky mramor, ale to neznamená, že vytvorí dokonalú sochu. Na dizajnové omietky je potrebné mať, okrem preverených materiálov, aj predchádzajúce skúsenosti a najmä talent a cit.

Preto, ak premýšľate nad dizajnovými omietkami, obráťte sa na nás. Máme za sebou desiatky realizácií. Tie robíme 2 spôsobmi:
– klasickými dizajnovými omietkami podľa dohody so zákazníkom
– tlač vybraného vzoru strojovo priamo na stenuNiektoré veci je lepšie vidieť ako o nich čítať, preto, ak hľadáte inšpiráciu pre svoj dom, či kanceláriu, pozrite si ukážky našich prác nižšie alebo nás priamo kontaktujte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *