O nás

Firma Da Vinci Martin
sa venuje tvorbe dizajnových liatych podláh,  vinylových podláh  do domu, bytov, garáží ale aj tvorbe zaujímavých podláh do  administratívnych a priemyselných priestorov. Ponúkame široké spektrum možností prevedení. Nechajte sa inšpirovať našou galériou. Naše originálne podlahy sa dajú teda využiť či už v obývačke, kúpeľni, garáži ale aj v čakárni, vstupnej hale alebo kancelárií.

A prečo práve my?
Už v minulosti sme sa venovali umeleckej činnosti, máme za sebou aj pár výstav obrazov. Jednoducho umenie je naša vášeň. Preto sa snažíme kúsok tohto umenia dostať aj k vám v podobe krásnych dizajnových podláh a stien. Tak, aby váš domov pôsobil útulne a upokojujúco, jednoducho tak aby ste sa doma cítili ako „doma“. Ku každému pristupujeme osobitne, zaujímame sa o štýl každého z vás, radi si preto vypočujeme čo sa vám páči a čo nie. Pokladáme to za prioritu. Preto dúfame že u nás nájdete to pravé čo hľadáte.

Všetko prechádza vývojom a taktiež aj oblasť podláh a stien nie je výnimkou. Malé rozmery keramických dlažieb nahradili veľkoplošné dlaždice v rôznych úpravách a zrazu vznikol úplne iný efekt. Linoleum a laminátové podlahy nahradili vinylové. Sú oveľa kvalitnejšie a vo veľkej škále dizajnu. Na výber sú v imitáciách drevených podláh, keramických dlažieb a aj kamenných dlažieb. Ich výhodou je vysoká odolnosť na oter a vlhkosť. Môžete si vyskladať originálny vzor, kde sa dá využiť veľká kreativita. Najnovším trendom sú však dizajnové liate podlahy. Do nedávna sa liate podlahy používali skôr v priemyselnej oblasti, vďaka svojej odolnosti, ale len v obmedzených farbách. Aj tu sa však prešlo vývojom a na trh prišli epoxidové a polyuretánové živice v rôznych farbách, kde sa dá vytvoriť jedinečný a originálny dizajn. Tento dizajn môže navrhnúť buď dizajnér, alebo si môžete sami vyskúšať odvahu a kreatívnosť. Môžete si navrhnúť farby aj štruktúru. Živice sa do seba krásne zlievajú a nakoniec vám môže na podlahe vzniknúť umelecké dielo. Môžete si sami zobrať napríklad krhlu zo živicou, upustiť svoju fantáziu a vyliať si originálny vzor. Takáto podlaha nie je len jedinečná dizajnom, ale ani kvalita nezaostáva. Tým, že sa vytvorí jednoliatosť bez škár, vzniká úžasný efekt na vysokej antibakteriálnej úrovni s veľkou odolnosťou. Nie je výnimkou ani to, keď si zákazník vyleje aj vlastný obraz na stenu ku podlahe. Môžete si dať vyliať na podlahu aj iniciály alebo rôzne symboly. Veľkým trendom v liatych podlahách sú 3D obrazy na zemi, aj na stenách. Môžete mať tak doma pocit, že padáte do jamy, alebo na vás niečo vylezie. Na stenách zas môžete mať pocit inej dimenzie a 3D obraz vás doslova vtiahne do deja…